Шумоізоляція

Ефективна звукоізоляція ППУ - не примха, а необхідність!

При будівництві будинків ні в минулі часи, ні тим більше в наш час питанню шумоізоляції особливої уваги не приділяється. Тому турбота про рівень вашого комфорту і здоров'я лягає безпосередньо на вас і на тих виконавцях, які розрахують і виконують роботи.

Ми відповідально і професійно підходимо як до вибору самого матеріалу, так і до виконання робіт по звукоізоляції на вашому об'єкті, тому віддає перевагу безшовному пінополіуретану, що наноситься методом напилення. І, як показує багаторічний досвід, для цього є ряд вагомих причин.

Шумоізоляцію будинку, квартири, офісу або цеху необхідно виконувати комплексно. Адже на загальний комфорт в приміщенні впливає як повітряний рівень шуму, що проходить через огороджувальні конструкції (покрівля, стіни), так і ударний, що передається через перекриття і підлоги.

Наша компанія пропонує вам виконати теплоізоляційні і звукоізоляційні роботи одночасно, застосувавши один універсальний матеріал - пінополіуретан, що значно скоротить ваші фінансові витрати.